למתג את עצמך עם חתימה למייל

מהי חתימה למייל

כשאתה כותב מייל לקולגה לעבודה או ללקוחות פוטנציאליים, לרוב תסיים בחתימה. אולי תחתום בשם הפרטי שלך, אולי גם תוסיף ותתאר בחתימה את העיסוק שלך במידה והוא רלוונטי למייל. ליצירת חתימה קבועה יש יתרונות רבים– היא חוסכת לך זמן, היא נותנת מענה זהה לכל הלקוחות שלך והיא מעידה על רצינות.

מה יכולה לתת לי אבל חתימה מעוצבת?

חתימה קבועה היא נחמדה, לא דורשת יותר מידי השקעה אך תהווה מענה אלגנטי בלבד. בואו ניקח את זה צעד אחד קדימה – החתימה למייל יכולה להעניק לך הרבה יותר. באמצעות עיצוב מיוחד והוספת פרטים שרלוונטיים לעסק שלך תוכל להשתמש בה כאמצעי לשיווק העסק שלך וכמובן לשיווק לעסקים קטנים עד גדולים השקעה חד פעמית יכולה לתת לך תוצאה שתלווה אותך שנים רבות. מבלי להשקיע, מבלי להתאמץ – אחרי שיש לך את החתימה המושלמת, אתה יכול להמשיך בשגרה.  

אילו פרטים חשוב שיהיה בחתימה למייל

כשאתה חושב על עיצוב החתימה למייל שלך, חשוב שתיקח בחשבון את מי שייראה אותה. ככל שתוסיף לה יותר פרטים רלוונטיים, כך היא תוכל לסייע לך יותר. יש לעסק שלך אתר? מעולה! תוסיף קישור! לעסק שלך יש מספר טלפון? תוסיף גם אותו! תשתמש בחתימה כאפשרות שיווקית נוספת עבור העסק שלך, אם רק תקדיש לכך זמן ומחשבה כנראה שתמצא מספיק רעיונות. עם זאת, חשוב לא להעמיס יותר מידי על החתימה – אם תהפוך אותה לשיווקית מידי, כנראה שהדבר ירחיק את הלקוחות הפוטנציאליים שלך. תנסה למצוא את האיזון, אין פה שחור ולבן.

איך לבחור את העיצוב לחתימה?

אפשרויות העיצוב הן לא נגמרות. אתה יכול לבחור באיור של הפנים שלך, של לוגו שעיצבת בעבר עבור העסק שלך או משהו שמסמל אותו או אותך. אתה יכול לבחור בכיתוב מעוצב בעברית או באנגלית או באיזשהו במשפט או ציטוט שאתה אוהב. כנראה שהדבר הכי נכון לעשות הוא לשלב בה גם איור וגם כיתוב – כך תוכל גם לשמור על חתימה מעוצבת וגם לדאוג שכל הפרטים הרלוונטיים לעסק שלך יעברו דרכה. אין תשובה נכונה או לא נכונה, חתימה שמאפיינת אותך ומשווקת את העסק שלך יכולה לבוא במגוון אופנים. האחת שמתאימה לך היא האחת שאתה הכי אוהב, נקודה.

איך מעצבים חתימה למייל?

ישנם מדריכים שונים באינטרנט לעיצוב חתימה, אבל האמת היא שבגלל שמדובר בהשקעה חד פעמית, כנראה שהדבר הנכון לעשות הוא ללכת לאיש מקצוע. עבור השקעה כספית לא יותר מידי גדולה תוכל לקבל תוצאה מושלמת שתלווה אותך שנים ארוכות. כל מה שנשאר לך הוא לחשוב על הרעיון המושלם והשאר כבר יקרה מעצמו!