מדוע כדאי לכם לקדם את העסק דווקא ברשת הפייסבוק?

אין ספק כי הרשתות החברתיות כבר מזמן כבשו את עולם האינטרנט ותשומת ליבנו היומיומית. יותר ויותר בני אדם מצטרפים לרשתות החברתיות על בסיס יומיומי, והיופי בדבר – שכולנו מקושרים לרשת חברתית אחת גלובלית שמאחדת את כל בני האדם באותו המקום! ומי שנהנה מכך במיוחד, אלו הם אנשי העסקים מבנינו – שרק מחפשים את הדרכים הנוחות והמהירות למכור מוצרים ושירותים עבור קהלי היעד השונים.

אז אם אתם מחפשים את התשובה מדוע פייסבוק היא אחת הפלטפורמות המוצלחות לפרסום וקידום העסק שלכם…. רכזנו עבורכם מספר יתרונות בולטים:

פילוג הקהל

אחת המולטי אפשרויות המיוחדות ביותר של רשת הפייסבוק – היא, שפייסבוק יודע לפענח את הקהל שלה לגילאים, לפלגים, לאוכלוסיות, למינים, לכלל תחומי העניין והאזורים. התכונה החזקה הזאת תורמת לבעלי העסקים לבצע את הפרסום, המכוון לקהל היעד הדרוש במיוחד. עם בחירת הגיל המתאים, המין הרלוונטי, תחום העניין והאזור – כל בעל עסק יוכל להגיע אל הלקוחות שלו בקלות ובמהירות!

חשיפה גדולה ורחבה בכל רחבי העולם

עם התפתחות עולם האינטרנט והטכנולוגיה, כיום בכל מקום בעולם ניתן להעמיד מחשב ולהתחבר לרשת הפייסבוק דרכו! הדרך הנהדרת הזאת יצרה גיבוש כפרי של כל העולם ברשת אחת. פייסבוק היא מאין מושבה קטנה המאחדת את כלל בני האדם מכל קצוות העולם האפשריים. כל משתמש רשאי לפתוח דף אינטרנטי עם התמונה הפרטית שלו ולצרף אודותיו מידע רלוונטי – כאשר כל זאת בחינם: פייסבוק כמובן, משתמשת במידע המיועד לשם איסוף המידע הדרוש – מה שהמקנה לה את החוזק והידע אודות כלל המשתמשים ברשת.

כל ביצוע מעניק לנו את התוצאות שהתרחשו

כל מודעה שאנחנו מפרסמים בפייסבוק וכל פוסט שמועלו – כל אלו הם אמצי החשיפה שלנו לקהל הרחב. פייסבוק יצרה מערכת מיוחדת, אשר בעזרתה אנחנו יכולים לקבל ניתונים אודות ביצועי המודה או הפוסט שיצרנו – כל המידע הנ"ל מספק עבורנו בחירה נכונה עבור אסטרטגיה פרסומית. אם בעבר אנשים היו מפרסמים מודעת חוצות ורק אחרי מספר חודשים יכלו לזהות – עד כמה רלוונטית הייתה המודעה לבית העסק שלהם, הרי שכיום הנתונים הינם יומיים – וכל משתמש פייסבוק פרטי יכול לבחון את הביצועים למודעות והפרסומים שלו.

בקמפיין ממומן בפייסבוק אנחנו יכולים לחשוף את קהל הגולשים שלנו בסרטונים, מצגות, תמונות  וכ"ד לדף הפרטי שלנו או העסקי. דרך המדיה החברתית אנחנו יכולים לפרסם את הדף העסקי שלנו ולפנות לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלנו , אותו אנחנו יכולים לכוון לקמפיין לידיים על מנת שהגולש יוכל להשאיר לנו פרטים לחזרה .

מכאן שפייסבוק הינה אחת הפלטפורמות החזקות ברחבי העולם, בזכות המידע הרב שיש לה על המשתמשים, יכולה רשת הפייסבוק לספק מענה נרחב לכלל בעלי העסקים אודות הקהלים הנרחבים והרלוונטיים ביותר.

ולכן, כל בעל עסק אשר מעוניינים לפרסם שירות או מוצר נבחר, בהחלט רצוי בלהתנסות בפרסום האופציונאלי של רשת הפייסבוק, ולראות אם התוצאות מספקות את המבוקש.

מאמר זה נכתב עבור marketing24500.com