ניהול עמוד עסקי בפייסבוק

המכורים של פייסבוק

אין ספק שפייסבוק מעל עשור היא בין הרשתות החברתיות החזקות והידועות שיש ברחבי העולם. בדור הזה שרבים: משתפים, חושפים מחייהם האישיים,כותבים על הרגשות ומתעדים את הפעולות השונות שלהם, אין ספק שהרשת החברתית והמצליחה פייסבוק גורמת למיליוני אנשים להרגיש מן בית שני מאינטרקציה בדפים הפרטיים ועד לקבוצות רבות מתחומי עניין שונים. מכיוון שניתן להשתמש בפייסבוק ממגוון פלטפורמות ויצירת תקשורת שונה, קהל היעד שלה הינו רחב במיוחד וניתם לפרסם בצורות שונות כמו: סרטוני וידאו, כתיבת פוסטים, שיחות וידאו או התקשרות דרך המסנגר, העלאת תמונות ועוד. אין ספק שבעלי עסקים ונותני שירות רבים הבינו שכדאי לבצע ניהול עמוד עסקי בפייסבוק על מנת ליצור: תדמית טובה עבור העסק שלהם, חשיפה, קהל יעד חדש, מיתוג , רכישות מהדף עצמו או דרך יצירת אינטראקציה עם בעלי העסק וכדומה.

מומלץ מאוד לתת את המפתח עבור ניהול עמוד עסקי בפייסבוק למומחים בתחום, אשר יודעים לנהל את הדף במקצועיות ומבינים את האלגוריתם של פייסבוק.

הפרמטרים החשובים עבור ניהול עמוד עסקי בפייסבוק הם:

כתיבת תוכן מושקעת

על מנת ליצור טראפיק ויראליות כגון : שיתופים, לייקים, תגובות ועוד אנחנו צריכים לעורר רגש ולגרום לקהל העוקבים הקיים או העתידי להתעניין בשירות העסק, כאשר מנהלים דף עסק הכתיבה המקצועית לא חייבת להיות רק בנושא השיווקי אלא ליצור גיוון ועניין כמו: אודות העסק, מאחורי הקלעים של העסק, ייחודיות מוצר, נושא יומיומי שעולה על הפרק שיכול להיות קשור בבית העסק, ביום חג או עצב וכדומה.

תוכן ויזואלי מושך

מכירים את הפתגם " תמונה 1 שווה 1.000 מילים",  יש מן הפתגם הזה הרבה אם חושבים על כך התמונה מתעדת את הנושא ואת הפרמטר עליו אנחנו בעצם רוצים להדגיש בכתב את המילים.תוכן ויזואלי צריך להיות מסקרן, מעניין כזה שיגרום לצופים לדמיין בראשם את הסיטואציה ולכן חשוב שמי שלוקח על עצמו את האחריות עבור ניהול עמוד עסקי בפייסבוק, יידע לבצע עיצובים שמושכים את העין וגורמים לקהילה בעמוד לחכות לעוד.

האשטגים

האשטגים זה אחד מהפרמטרים היעילים אשר גורמים לחשיפה עבור קהל היעד הספציפי שחשוב לנו למשוך אלינו בפוסט שאנחנו מעלים וכמובן שיהיה קשור ויענין אותו כמה שיותר עבור סוג השירות או המוצר של בית העסק. מומלץ לבדוק האשטגים ולערבב ביניהם שכמה יהיו עם חיפוש רחב וכמה מהם שיהיו עם חיפוש מועט, על מנת להגיע לכמה שיותר קהל עבור נראות הדף העסקי והפוסטים בו ושיהיה כמה שיותר אופציות לחשיפה בדף.

קידום אורגני

ניהול עמוד עסקי בפייסבוק צריך להיות עם הרבה אש בעיניים, היכרות עם עולם הפייסבוק ועם ההגדרות השונות בדף עסקי. מומלץ לבחור במנהל דף עסקי שיודע לבצע קידום אתרים אורגני בצורה אפקטיבית ובכך למנוע את ההוצאה גם על פרסום ממומן.

מי שפונה לאתר קידום בום אשר מתמחים בפרסום ומיתוג גם ברשתות החברתיות יוכל לקבל ניהול עמוד עסקי בפייסבוק בצורה: מקצועית, מושקעת הכוללת קידום אורגני. שיהיה בהצלחה ואל תשכחו בכל עת לחייך.